ZAPROSZENIA NA SESJE W PREZENCIE

To może być sesja brzuszkowa, noworodkowa, dziecięca lub rodzinna.

Dla Twojej żony, męża, siostry, brata, rodziny, przyjaciół, kogoś bliskiego. Z okazji Świąt, urodzin, imienin, baby shower lub po prostu... bez okazji. Do wykorzystania przez pół roku. Imiennie przygotowane zaproszenia mogę wysłać pocztą, ale możecie odebrać też osobiście w moim studio. 

Aby zamówić zaproszenie wystarczy wybrać jeden z pakietów i wypełnić formularz. Wszystkie informacje i odpowiedzi na pytania dostaniesz w mailu zwrotnym.

Pakiety:

Pakiet pierwszy: (499zł) to 15 profesjonalnie przygotowanych zdjęć nagranych na płytę DVD oraz 10 wydrukowanych na jedwabistym papierze w formacie 13x18. 

Pakiet drugi: (699zł) to 25 profesjonalnie przygotowanych zdjęć nagranych na płytę DVD oraz 15 wydrukowanych na jedwabistym papierze w formacie 13x18.

Pakiet trzeci: (999zł) to 50 profesjonalnie przygotowanych zdjęć nagranych na płytę DVD oraz 25 wydrukowanych na jedwabistym papierze w formacie 13x18. 

Pakiet brzuszek+noworodek: (799zł) pakiet dwóch sesji - ciążowej i noworodkowej - to 30 profesjonalnie przygotowanych zdjęć nagranych na płytę DVD oraz 15 wydrukowanych na jedwabistym papierze w formacie 13x18. 

Wypełnij formularz i odbierz zaproszenie