top of page
paulamale12.jpg
annale_28a.jpg
paulamale19.jpg
iga (86).jpg
Kiedy najlepiej  zaplanować sesję ciążową?
Większość dziewczyn umawia się na sesję zdjęciową między 28, a 36 tygodniem. Wszystko zależy od tego jak się czujesz i jak szybko rośnie Twój brzuch :) Ważne, aby nie planować sesji blisko terminu porodu, bo możemy po prostu nie zdążyć. 

Jeżeli sesja będzie odbywała się w Waszym domu powinniśmy umówić się w godzinach 8-15. Dokładny czas rozpoczęcia zdjęć będzie uzależniony od tego, kiedy w Waszym mieszkaniu jest najjaśniej.

Jeśli marzysz o zdjęciach w plenerze spotkamy się 2 godziny przed zachodem Słońca lub (jeśli jesteś rannym ptaszkiem) 2 godziny po wschodzie Słońca :)
leann_35_edited.jpg
paulamale18.jpg
Jak się przygotować do zdjęć?
Na sesji ciążowej skupiamy się na przyszłej Mamie i jej brzuszku, ale oczywiścię zapraszam również Twojego partnera lub partnerkę i dzieciaki.

Doskonale rozumiem, że bycie fotografowaną może być odrobinę niezręczne i nie wiesz czego się spodziewać.
Moją rolą jest, by sprawić, że rozluźnisz się i sesja będzie dla Ciebie przyjemnością. Podpowiem jak się ustawić, gdzie patrzeć i jak ułożyć ręce.
 
Nie wahaj się przywieźć ze sobą USG, bucików przygotowanych dla malucha czy czegokolwiek, co przychodzi Ci do głowy. Niektórzy przywożą ze sobą torbę gadżetów, inni nic. Najważniejsze, żeby zdjęcia były w Twoim stylu, tak jak sobie to wymarzyłaś.

Jeśli masz jakieś ulubione fotografie, które Cię inspirują, koniecznie wyślij mi  je.  Postaram się spełnić Twoje oczekiwania.
iga (96).JPG
paulamale5_edited.jpg
leann_30a.jpg
a (7)_edited.jpg
Jak się ubrać?
Najważniejsze byś w ubraniu, które wybierzesz czuła się komfortowo. Powinno się podobać przede wszystkim Tobie. 
 
Niektóre dziewczyny wolą ubrać się tak jak na co dzień - na przykład w sweter i dżinsy, inne marzą o sesji w długich, zwiewnych sukienkach.
Jeśli nie możesz się zdecydować, przynieś obie stylizacje! Będzie czas na dwa różne stroje, jeśli chcesz się przebrać w środku.
Gdzie odbędzie się sesja?
Sesja może odbyć się w Twoim domu lub w plenerze. Jeżeli masz wymarzone miejsce na zdjęcia, koniecznie daj znać. Jesli chcesz, żebym zaproponowała lokalizację, napisz do mnie, mam ich  w zanadrzu naprawdę wiele. 
bottom of page