top of page
lena_listopad2016 (111).jpg
tadeusz (79)_edited.jpg

Moim celem są autentyczne, piękne obrazy, pełne czułości i prawdziwych emocji.

Nie będę Was ustawiać i prosić o uśmiechanie się do aparatu. Postaram się zatrzymać w fotografii Wasz czas razem - zabawę, bliskość i miłość. 

Możemy umówić się na sesję w domu lub w plenerze. Może to być sesja całej rodziny albo samych dzieciaków.
A może marzysz o sesji rodzic + dziecko?  Jestem otwarta na  wszystkie propozycje, zrealizujemy sesję tak, aby spełniła Twoje oczekiwania
i była pamiątką na całe życie.
Kordaki 2016 (88).jpg
KatBeu (172a)_edited.jpg
Kiedy odbędzie się moja sesja?
Uwielbiam fotografować w plenerze, gdy słońce działa na moją korzyść. Latem oznacza to, że najlepiej sprawdzają się wieczory, ale wiosną i jesienią mamy zdecydowanie więcej czasu w ciągu dnia. Zdjęcia na zewnątrz robię także zimą
(najlepiej jeśli dopisze nam śnieg). Jeśli chodzi o sesje  domowe, zawsze ustalam godzinę z Wami.
Porozmawiamy o której godzinie w Waszym domu jest najpiękniejsze światło i uwzględnimy to  umawiając się na zdjęcia. Najczęściej są to godziny przedpołudniowe od 8 do 15 - w zależności od pory roku.
tadeusz (57).jpg
kanigowscy_kopalino_2019 (24).jpg
KatBeu (186).jpg
tadeusz (20).jpg
Gdzie odbędzie się moja sesja?
Większość sesji domowych odbywa się na terenie Brukseli lub Warszawy. Ale jeśli mieszkasz trochę (lub dużo) dalej,
koniecznie napisz, możliwe że uda się nam umówić :) 
Sesje plenerowe odbywają się najczęściej w moich ulubionych, sprawdzonych miejscach, które zaproponuję Wam kiedy skontaktujecie się ze mną. Ciągle szukam też nowych lokalizacji i chętnie posłucham, jeśli macie jakieś swoje  wymarzone miejsce na zdjęcia.  
Co się stanie jeśli w dniu  sesji plenerowej będzie padało?
Zazwyczaj czekamy z decyzją do dnia umówionej sesji, aby ustalić, czy konieczna jest zmiana terminu, ponieważ pogoda może się nagle poprawić. Jeśli pogoda nie będzie sprzyjać, zmienimy po prostu termin. Zawsze zostawiam sobie kilka wolnych godzin w miesiącu na potrzeby przeniesienia sesji z niezależnych od nas wypadków. 
berlin_9_edited.jpg
kanigowscy_kopalino_2019 (22).jpg
Kilka zdań na koniec
Przede wszystkim, zrelaksujcie  się :) 
Ja doskonale rozumiem, że bycie fotografowanym dla wielu nie jest komfortową sytuacją.  Moja praca oprócz szukania pięknych kadrów, polega równiez na tym, żeby pomóc Wam poczuć się dobrze przed moim obiektywem. Zawsze staram się zachęcić moje rodziny do wspólnej zabawy. Dzięki temu atmosfera szybko się rozluźnia, a emocje na moich zdjęciach są prawdziwe. I choć czasami robię kilka ujęć typu „wszyscy się uśmiechają i patrzą w aparat”, to jeśli zajrzysz do zakładki  BLOG, zobaczysz (mam nadzieję!), że uwieczniam autentyczne, szczere rodzinne chwile. Musicie mi wierzyć na słowo, że to jedna z najważniejszych rzeczy, na które zwracam uwagę podczas fotograafowani i oglądania zdjęć. 
 
Przygotowując do sesji  dzieciaki najlepiej powiedz im, że będzie to fajna zabawa, dużo tulenia i gilgotków. Na pewno Tata weźmie je na barana albo zakręci jak karuzelą. Zastanówcie się co najbardziej rozbawia Wasze dzieciaki - to właśnie będziemy robili na sesji. 
Przyniesienie ze sobą przekąsek może pomóc, ale zdjęcia podczas  przeżuwania nie wychodzą najlepiej i możemy przez to przegapić jakieś świetne ujęcie. Zostawmy je lepiej na przerwy :)
tadeusz (18).jpg
bottom of page