top of page
"Naprawde najcudowniejsza Fotograf jaką możecie sobie wymarzyć, polecam z całego serca!! Zdolna niesłychanie kreatywna i szalenie profesjonalna a podejście do klienta - niezależnie czy jest kobietą mężczyzną psem czy dzieckiem - no bez zarzutu! Dzięki profesjonalizmowi, ciepłemu usposobieniu, czytelnym wskazówkom i wsparciu Kingi Maj poczujecie się naprawdę fajnie, komfortowo i bezpiecznie. Efekty zwalają z nóg."
"Kinga jest wspaniałym fotografem. Sprawia, że każdy przy niej czuje się swobodnie i nawet najbardziej "niefotogenicznej" osobie jest w stanie zrobić ładne zdjęcie! Zdjęcia Kingi są niewymuszone, naturalne, a do tego robione we wspanialej atmosferze. Bardzo polecam każdemu <3 Na pewno to nie był nasz ostatni raz z Kingą."
"Bardzo dziękujemy za pełen profesjonalizmu, a zarazem pełen ciepła i mnóstwa cierpliwości reportaż z chrzcin naszego Krzysia. Każde zdjęcie zostało perfekcyjnie dopracowane; a to, co najpiękniejsze, zostało w pełni pokazane. Pani Kinga genialnie połączyła nasze oczekiwania ze swoim doświadczeniem - dzięki temu wszystkie, ale to absolutnie wszystkie zdjęcia nas zachwyciły. To osoba, która sprawiła, że czuliśmy się swobodnie i naturalnie, co przełożyło się na przepiękne ujęcia. Na pewno jeszcze nie raz powrócimy do Pani Kingi, aby uwiecznić kolejne, piękne, rodzinne chwile. Serdecznie polecamy!!! Karolina i Tomek"

 

bottom of page