Jestem absolwentką WDiNP UW ze specjlizacją fotografia prasowa, reklamowa i wydawnicza. Od 2010 roku (z przerwami na trzy urlopy wychowawcze) fotografuję rodziny od momentu ślubu przez sesje noworodkowe, maluszkowe i rodzinne. Współpracuję także z wydawnictwami, blogerami, firmami
i portalami internetowymi. Mieszkam w Warszawie i to tutaj głównie pracuję, ale jeśli jesteś z innego miasta, napisz, może uda nam się zgrać terminy.

Uwielbiam fotografować rodziny. Po każdej przerwie na opiekę nad moimi maluchami przekonywałam się o tym na  nowo i coraz mocniej. Moja praca to nie tylko aparat. To także dzielenie się uśmiechem i dobrą energią. Kocham fotografię reportażową - taką bez specjalnego ustawiania i wymuszonych uśmiechów. 

Dzięki doświadczeniu w pracy i trójce moich osobistych modeli wiem, jak obchodzić się z delikatnymi maluszkami, zawstydzonymi niemowlakami czy szalonymi kilkulatkami. Zadbam o to, żeby było ciepło, bezpiecznie, spokojnie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się ze mną koniecznie. Chętnie pogadam i rozwieję wszystkie wątpliwości.
 
piknik czerwiec 2015_34.jpg
wiosna2017_5.jpg
zima 2016_17.jpg
kopalino2019_22fb.jpg