i (6).jpg
aka (1).jpg
TymGol (13)a.jpg
KatBeu (48)_edited.jpg
Gdzie odbędzie się sesja?
Sesje noworodkowe odbywają się w Waszym domu – w pokoju dziecinnym, sypialni czy salonie. Lubię fotografować te miejsca, które mają dla Was szczególne znaczenie. Chciałabym, żebyście oglądając zdjęcia w przyszłości mogli przypomnieć sobie fotel, na którym karmiony był maluszek lub kanapę, na której tata drzemał z dzieckiem na brzuchu.

Kiedy przyjadę do Waszego domu, rozejrzę się i zobaczę, które miejsca będą najlepsze ze względu na dostępne naturalne światło. Przed sesją zapytam o jakiej porze dnia Wasze mieszkanie jest najjaśniejsze - to pomaga mi określić, o której godzinie powinniśmy zaplanować sesję.
Jasne, neutralne kolory (bieli, kremy, jasnobrązowy, jasnoszary) i kolory ziemi ( zielenie, bordo, musztarda ) wyglądają na moich fotografiach najlepiej i są ponadczasowe. Unikajcie bardzo jaskrawych kolorów, napisów i postaci z bajek, bo niepotrzebnie odwracają uwagę. Najpiękniej wyglądają naturalne materiały i stonowane kolory. 
W co się ubrać?
Moim celem jest to, aby sesje noworodkowe  opowiadały szczerą historię Waszej powiększającej się rodziny.
Lubię ograniczać rekwizyty do minimum - wszystko, czego potrzebujemy, to Wasza rodzina i nowonarodzony maluszek. Możecie zabrać ze sobą ulubione ubranka, kocyki i wyjątkowe pamiątki. Ja przywiozę specjalny nagrzewacz, żeby maluszkowi było cieplutko nawet w samej pieluszce oraz kosz mojżesza.
Jeśli macie pytania dotyczące włączenia dodatkowych elementów do sesji zdjęciowej, nie wahajcie się ze mną skontaktować.
Co ze sobą zabrać?
igamuf_4_edited.jpg
igamuf_14_edited.jpg
e (3)_edited.jpg
e (4)_edited.jpg
Jak przygotować mieszkanie
Ważne jest dla mnie ogarnięcie mieszkania. I zupełnie nie chodzi tu o nieskazitelną czystość. Raczej o to by było jak najmniej rozpraszaczy uwagi w stylu dużych kolorowych zabawek, syropów, butelek po wodzie w miejscach, w których będziemy robić zdjęcia.
Byłoby świetnie, gdyby udało Wam się przygotować łóżko w sypialni. Na zdjeciach najlepiej wygląda jasna pościel która nie ma bardzo wyraźnych, kontrastowych wzorów.
Kilka ważnych słów na koniec
Pamiętajcie proszę podczas sesji, że jestem osobą bardzo cierpliwą i elastyczną. Jeśli w czasie zdjęć potrzebne będzie kilkukrotne  karmienie, przewijanie czy uspokajanie maluszka to naprawdę nic nie szkodzi! Poczekam ile będzie trzeba i spokojnie zrobimy zdjęcia. Naszym wspólnym celem są najpiękniejsze zdjęcia Waszej rodziny. Pamiątka na całe życie. 
aka (41).jpg
aka (65).jpg
aka (52).jpg
Ceny sesji  noworodkowych
Ceny wykonanych przeze mnie sesji oraz to szczegółowy opis tego co i kiedy dostaniecie ode mnie w ramach współpracy znajdziecie w zakładce oferta.