top of page
i (6).jpg
aka (1).jpg
TymGol (13)a.jpg
KatBeu (48)_edited.jpg
Gdzie odbędzie się sesja?
Sesje noworodkowe odbywają się w Waszym domu – w pokoju dziecinnym, sypialni czy salonie. Lubię fotografować te miejsca, które mają dla Was szczególne znaczenie. Chciałabym, żebyście oglądając zdjęcia w przyszłości mogli przypomnieć sobie fotel, na którym karmiony był maluszek lub kanapę, na której tata drzemał z dzieckiem na brzuchu.

Kiedy przyjadę do Waszego domu, rozejrzę się i zobaczę, które miejsca będą najlepsze ze względu na dostępne naturalne światło. Przed sesją zapytam o jakiej porze dnia Wasze mieszkanie jest najjaśniejsze - to pomaga mi określić, o której godzinie powinniśmy zaplanować sesję.
Jasne, neutralne kolory (bieli, kremy, jasnobrązowy, jasnoszary) i kolory ziemi ( zielenie, bordo, musztarda ) wyglądają na moich fotografiach najlepiej i są ponadczasowe. Unikajcie bardzo jaskrawych kolorów, napisów i postaci z bajek, bo niepotrzebnie odwracają uwagę. Najpiękniej wyglądają naturalne materiały i stonowane kolory. 
W co się ubrać?
Co ze sobą zabrać?
Moim celem jest to, aby sesje noworodkowe  opowiadały szczerą historię Waszej powiększającej się rodziny.
Lubię ograniczać rekwizyty do minimum - wszystko, czego potrzebujemy, to Wasza rodzina i nowonarodzony maluszek. Możecie zabrać ze sobą ulubione ubranka, kocyki i wyjątkowe pamiątki. Ja przywiozę specjalny nagrzewacz, żeby maluszkowi było cieplutko nawet w samej pieluszce oraz kosz mojżesza.
Jeśli macie pytania dotyczące włączenia dodatkowych elementów do sesji zdjęciowej, nie wahajcie się ze mną skontaktować.
igamuf_4_edited.jpg
igamuf_14_edited.jpg
e (3)_edited.jpg
e (4)_edited.jpg
Jak przygotować mieszkanie
Ważne jest dla mnie ogarnięcie mieszkania. I zupełnie nie chodzi tu o nieskazitelną czystość. Raczej o to by było jak najmniej rozpraszaczy uwagi w stylu dużych kolorowych zabawek, syropów, butelek po wodzie w miejscach, w których będziemy robić zdjęcia.
Byłoby świetnie, gdyby udało Wam się przygotować łóżko w sypialni. Na zdjeciach najlepiej wygląda jasna pościel która nie ma bardzo wyraźnych, kontrastowych wzorów.
Kilka ważnych słów na koniec
Pamiętajcie proszę podczas sesji, że jestem osobą bardzo cierpliwą i elastyczną. Jeśli w czasie zdjęć potrzebne będzie kilkukrotne  karmienie, przewijanie czy uspokajanie maluszka to naprawdę nic nie szkodzi! Poczekam ile będzie trzeba i spokojnie zrobimy zdjęcia. Naszym wspólnym celem są najpiękniejsze zdjęcia Waszej rodziny. Pamiątka na całe życie. 
aka (41).jpg
aka (65).jpg
aka (52).jpg
bottom of page