Jestem fotografką noworodków, maluchów, dzieciaków oraz całych rodzin. 

Mieszkam w Warszawie i to tutaj głównie pracuję. Ale jeśli jesteś z innego miasta, napisz koniecznie, może zabiorę ze sobą męża, dzieciaki psa i rybki i wybierzemy się na krótki wyjazd w Twoje okolice.

Dlaczego lubię fotografować rodziny? Może dlatego, że sama jestem zakochaną kobietą, spełnioną mamą i lubię utrwalać szczęście innych osób. Bycie fotografem to nie tylko zdjęcia. To także dzielenie się uśmiechem i dobrą energią. Dlatego najbardziej lubię fotografię reportażową. Taką bez specjalnego ustawiania i wymuszonych uśmiechów. 

Dzięki doświadczeniu w pracy i trójce moich osobistych modeli wiem, jak obchodzić się z delikatnymi maluszkami, zawstydzonymi niemowlakami czy szalonymi kilkulatkami. Zadbam o to, żeby było ciepło, bezpiecznie, spokojnie.

Punktem wyjścia do każdej udanej sesji jest rozmowa. Możecie do mnie napisać lub zadzwonić z każdym pytaniem. Postaram się rozwiać wszystkie wątpliwości. Przecież naszym wspólnym celem jest zrobienie zdjęć do Waszego ulubionego albumu rodzinnego. Takiego, który będziecie przeglądać ze wzruszeniem i uśmiechem przez całe życie ;)